banner1348

Aydem, Kariyer Yolunu Aydınlatmaya Devam Ediyor

Aydem Elektrik, bu yıl sekizincisi düzenlenen ‘Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu Kariyer Haftası’ etkinliklerine katıldı. 

Aydem, Kariyer Yolunu Aydınlatmaya Devam Ediyor
banner1336

Faaliyet gösterdiği bölgede yaklaşık 4,7 milyon müşterinin hayatına değer katmak amacıyla elektrik tedarik hizmeti sunan Aydem, farkındalık oluşturacak, toplumsal fayda sağlayacak etkinliklerde yer almaya özen gösteriyor. Bu kapsamda kariyer planlarını yapan öğrencilere destek olmak amacıyla Aydem İnsan Kaynakları Yönetmenliği, Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu Kariyer Haftası etkinliklerine katılım gösterdi.

Söyleşi ve panellere ev sahipliği yapan etkinlik kapsamında; Aydem Akademi, elektrik tedarik hizmetinin geliştirilmesi amacıyla yapılan çalışmalar ve sektörün gelişimi hakkında bilgi ve deneyimler paylaşıldı. Aydem, sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformu olan “Aydem Akademi” eğitim kuponları hediye etti. Detaylı bilgi için www.aydemakademi.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Aydem, söz konusu etkinlikte katılımcılara hem staj, hem de iş başvurusu imkânı sundu. Aydem ’de mesleki eğitim gören öğrencilerin, tecrübe edinmiş olduğu bilgi ve deneyimlerin de aktarıldığı etkinlik, soru-cevap kısmı ile son buldu.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER