Dubai’de Dil Okuluna Gitmenin Ayrıcalıklarından Yararlanın!

İngilizce, Arapça, İspanyolca ve birçok daha yabancı dili Dünyanın en büyük turist merkezlerinden olan Dubai’de öğrenmeye ne dersin?

Bu macera dolu yola Lemon Academy ile çıkmak sana büyük avantajlar sağlayacak.

Peki Nedir ve Kimdir Bu Lemon Academy?

Lemon Academy İngiltere menşeili olarak kurulan, merkez ofisi Londra’da bulunan bir yurt dışı eğitim danışmanlık firmasıdır. Ankara’da da ofisleri bulunan en iyi ve köklü yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren Lemon Academy; yıllardan gelen tecrübesi, genç ve dinamik kadrosu ile her yıl İngiltere başta olmak üzere 17 farklı ülkeye yüzlerce okula binlerce öğrenci yolluyor.  İngiltere’nin başta olmasının ana sebebi İngiltere merkezli olması olsa da İngiltere Hükümetinin sunduğu fırsatlar da hiç az değil.

Lemon Academy ile Dubai’ye Gidiş Süreci Nasıl İşliyor?

Dubai’ye ne amaçla gitmek istediğinize göre bu süreçler değişiyor. Tamamen telefon üzerinden bütün sürecinizi halledebiliyorsunuz. Ankara yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisi üzerinden de işlemlerinizi halledebileceğinizi söylemezsek olmaz. Dil eğitimi, work&study, lisans ve yüksek lisans ile gitme seçenekleriniz bulunuyor. Dubai’de dil okuluna gitmek için İngilizce seviyeniz, öğrencilik durumunuz veya mezun olup olmadığınız önemli olmuyor. Vize işlemlerinden konaklama işlemlerine kadar Lemon Academy her daim arkanızda olacağından içiniz rahat edebilirsiniz.

Neden Lemon Academy ile Dubai’ye Gitmelisin?

Denizli’de öğretmenlere yönelik proje eğitimleri sürüyor Denizli’de öğretmenlere yönelik proje eğitimleri sürüyor
  • Yurt dışı eğitimine gitmek size aldığınız eğitimden çok daha önemli şeyler katıyor
  • Hayata çok daha geniş bir pencereden bakmaya başlıyor
  • İngilizce öğreniyor
  • Farklı insanlar ve kültürler tanıyor
  • Hayatınız boyunca unutamayacağınız tecrübeler ediniyorsunuz
  • Çalışma fırsatları elde ediyor

En önemlisi de kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı öğreniyorsunuz.

Açıkçası hayatınızdaki bu serüven asla orda kaldığınız süre ile sınırlı kalmayıp bütün hayatınızın önemli bir parçası oluyor.

         Bu yazı Dubai Dil Okulları ile alakalı olduğundan sadece bu kısma değindik ama Dubai lisans, yüksek lisans, work&study programları hakkında veya İngiltere, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Malta ve sayısız ülkede olan programlara bakmak isterseniz https://lemonacademy.co.uk/yurtdisinda-dil-egitimi/dubai-dil-okulu adresinden web sitesini ziyaret edebilir sizin en uygun programı seçebilirsiniz.

Ayrıca Çalışma izinli Dubai Work and study fiyatları için de https://lemonacademy.co.uk/dubai-work-and-study sitesine bakmayı unutmayın.