Siyaset Bitti, DTO İçin Çalışacağım

Dün DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan Oldu Necdet Özer’in görevinin mevzuat gereği sona ermesi sonrasında yönetim kurulu üyeleri, haftalık olağan toplantıda biraraya gelmişti. Bugün basın mensuplarıyla biraraya gelen DTO yönetim kurulu başkanı Uğur Erdoğan tanışma programı düzenledi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

DTO 29.09.2016, 11:07 29.09.2016, 11:59
Siyaset Bitti, DTO İçin Çalışacağım
Dün DTO'da yapılan Toplantının ilk gündem maddesi Necdet Özer'den boşalan yönetim kurulu başkanlığı için seçim yapıldı. Seçimde, yönetim kurulu üyeleri oybirliğiyle Uğur Erdoğan’ın başkan olmasına karar verdi ve DTO başkanı seçilmişti. Bugün basın mensuplarıyla biraraya gelen DTO yönetim kurulu başkanı Uğur Erdoğan tanışma programı düzenledi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Erdoğan konuşmasında "Denizli Ticaret Odası (DTO) en büyük odalardan birtanesidir, dün oybirliğiyle seçilerek DTO yönetim kurulu başkanı oldum. İlk çalışmalarımız Üniversitede bulunan teknokent ile işbirliği içinde çalışacaklar ve Özel Sektör çalışmalarıyla başlayacağız. Yurt içi ve yurt dışı gezilerini arttırmaya yönelik bir çalışma başlatacağız.
DENİZLİSPOR'A DTO DESTEK VERECEK Mİ ?

Erdoğan; "Ekonomi Bakanı Nihat Zeybeyci polis evinde yaptığı konuşmada Denizlispor hakkında gerekli konuşmaları yapmıştı ve odalarında Denizlispor'a desteklerini değerlendireceklerini söylemişti. DTO olarak biz de Denizlispor'a karşı desteği değerlendireğiz ve sunacağız." dedi.Basın Toplantısına; "DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, İmran Eraslan (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Salih Sarıkaya (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), M. Fatih Koçer (Sayman Üye), Ali Önal (üye), Ramazan Çelikkol (üye), Ali İrimağzı (üye), Mesut Yılmaz (üye), Kemal Tuncer (üye), Ferruh Dalkılıç (üye) ve Hikmet Alpaslan (üye)” katıldı.
UĞUR ERDOĞAN KİMDİR ? 
1967 yılında Erzincan'da doğdu. 1988 yılından bu yana iş alemi mensubu olarak Denizli’de ikamet etmektedir.  30 yıldan bu yana uluslararası taşımacılık sektöründe hizmet vermekte ve aynı zamanda gümrük müşavirliği alanında faaliyet göstermektedir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde birçok sivil toplum kuruluşunda ve siyasette görev almıştır. Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve başkan vekilliği, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Üyeliği ile Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UKAT) Yönetim Kurulu Üyeliği ve başkan vekilliği görevi devam etmektedir. Siyasi alanda da yöneticilik, ilçe başkanlığı ve il başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştur.  9 Mart 2005 tarihinden bu yana Denizli Ticaret Odası’nda görev alarak, yönetim kurulu sayman üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Erdoğan, evli ve 3 çocuk babasıdır.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
16
parçalı az bulutlu