Her ay bir işyerini ziyaret ederek üyeleri ile yakından iletişim kuran Denizli İş Kadınları Birliği bu ay da ziyaretlerini sürdürdü. Denizli’nin başarılı veteriner kliniklerinden olan La Vita Veteriner Kliniği’ni ziyaret eden DİKAB üyeleri Veteriner Hekim Özlem Küçükkepeci İnce ile kahvaltıda buluştu. Kahavaltıya DİKAB Yönetim Kurulu Başkanı Nimet Kaçan, yönetim kurulu ve üyeler katıldı.

WhatsApp Image 2022-06-30 at 16.48.34 (1)

ÜLKE VE DÜNYA GÜNDEMİ MASAYA YATIRILDI

DİKAB üyeleri ile kahvaltı sofrasında fikir alışverişinde bulunan Veteriner Hekim Küçükkepeci İnce ülke ve dünya gündemiyle alakalı sohbet etti. Denizli’deki iş dünyasında bulunan kadınlar olarak dayanışmanın ve yardımlaşmanın önemine vurgu yapan Küçükkepeci İnce, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi edindi. Ekonomi, siyaset ve sağlık gibi birçok konşmanın yapıldığı buluşmada yapılacak olan çalışmalar hakkında işbirliği vurgusu yapıldı. 

“DİKAB ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVİ ÜSTLENİYOR”

DİKAB üyelerini ağırlayan Veteriner Hekim Özlem Küçükkepeci İnce buluşmayla ilgili “Bugün Denizli’nin önemli kuruluşlarından olan Denizli İş Kadınları Birliği’ni ağırladık. Benim de üyesi olduğum DİKAB Denizli’de iş dünyasında bulunan kadınlarımız için çok önemli bir görevi üstleniyor. Gerek yapılan toplantılar, etkinlikle gerekse kız çocuklarımıza yapılan yardımlar olsun, hepsinin ayrı ayrı çalışmaları sürdürülüyor. İş yeri ziyaretleri ile üyelerinden kopmadan, ortak bir zemin oluşturularak sürdürülen çalışmaları takdir ediyorum. Kliniğimi ziyaret ettikleri için tüm DİKAB üyelerine, Başkanımız Nimet Hanım’a ve yönetimde bulunan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Denizli’de iş dünyasında daha etkin var olmak, elimizden geldiğince kız çocuklarımızın elinden tutmak ve her konuda kadının etkin rolünü göstermek için çalışmaya devam edeceğim DİKAB üyesi olarak.” dedi.

WhatsApp Image 2022-06-30 at 16.48.34WhatsApp Image 2022-06-30 at 16.48.34 (3)WhatsApp Image 2022-06-30 at 16.48.34 (2)