Deva Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar Selçukbey Mahalle Muhtarı Sadık Çoban’ı ve Karahasanlı Mahalle Muhtarı  Musa Kovan’ı  ziyaret etti.

Deva Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar muhtarları ziyaret ederek Deva Partisi iktidarında yapacak oldukları çalışmaları ve eylem planlarının içerikleri hakkında bilgi verdi. Yaklaşan seçim tarihi hakkında ve 6’lı masa hakkında bilgiler aktardı. Kırar, Denizli’de 19 ilçenin hepsinde de ilçe başkanlarını belirlediklerini Denizli’de yaklaşık 300 e yakin mahalle temsilcilerinin görevinin başında olduğunu belirterek  seçimlere hazır olduklarını belirtti.

Kırar, muhtarlar ile mahallerinin sorunları ve yapılan çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunarak çözümleri hakkında istişareler gerçekleştirdi. Muhtarların görev yaptıkları mahallenin huzur ve güvenliğinin sağlanmasında, halkın yaşadığı sorunların çözümlenmesi ve sıkıntıların giderilmesinde ilk adım hizmet kapısı olduğunu ifade ederek tüm muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi. Kırar, "Muhtarlarımızın her zaman yanındayız." dedi.

Denizli İYİ Parti'de Yeni Başkan Tunçtürk Denizli İYİ Parti'de Yeni Başkan Tunçtürk

WhatsApp Image 2022-12-26 at 22.26.06 (1)WhatsApp Image 2022-12-26 at 22.26.06WhatsApp Image 2022-12-26 at 22.26.07