banner1496

banner1495

Denizlispor’dan Keçeci’ye Cevap

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin ‘Açık Mektup’ adı altında Denizlispor’u konu alan ve kamuoyu ile paylaştığı yazıya, yeşil siyahlı yönetimden cevap gecikmedi.

DENİZLİSPOR 16.05.2019, 21:26
2082
Denizlispor’dan Keçeci’ye Cevap

HABERDENİZLİ.COM / SEBAHATTİN ALP

Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin ‘Açık Mektup’ adı altında Denizlispor’u konu alan ve kamuoyu ile paylaştığı yazıya, yeşil siyahlı yönetimden cevap gecikmedi. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:

Sanayi Odası Başkanımız Sayın Müjdat Keçeci Bey’in açıklamalarını hayretler içinde okumuş bulunmaktayız.

Bu sezon içinde kulüpte görev almayan, ne şartlarda mücadele ettiğimizi görmeyen, gecesini gündüzüne katan yönetim kurulumuzun çalışmalarını hiç görmeyen birisinin bu açıklamaları yapması gayet doğaldır.

Henüz şampiyonluk kupamızı bile elimize almadan, sevincimizi taraftarımız ile paylaşmadan, yıllardır beklenen bir coşkunun programı bile yapılmadan bu açıklamaların yapılması son derece düşündürücüdür.

Kulüp Başkanımız Ali Çetin ve yönetim kurulu üyelerimiz örnek bir faaliyet ortaya koymuştur. 

Merak ediyor ve sizlere soruyoruz? 
Sizin ve ailenizin bugüne kadar Denizlispor’a bir faydası bulunmuş mudur? “Siz yeterince sıkıntı çektiniz, siz hak ettiniz, siz devam edin” demenizi beklemiyorduk. Ancak en azından sussaydınız biz sizi takdir ederdik. Hal böyle olunca, sizleri maalesef kınamaktan başka bir şey yapamıyoruz. Kulübümüzde 7 gün 24 saat çalışan ve üstün mücadele örneği göstererek, 9 yıl aradan sonra şampiyon olan bir takımın yöneticileriyiz. Yöneticilerimiz arasında kayınpeder parasıyla adam niyetine geçen birisi yoktur. Sizden bir fayda beklemiyoruz, bizlere gölge etmeyin yeter.

Yorumlar (0)