Denizlispor'da Ali Tandoğan Dönemi

Denizlispor, Hakan Kutlu’dan boşalan teknik direktörlük görevi için eski futbolcusu ve teknik direktörü Ali Tandoğan ile prensip anlaşmasına varmıştı. Daha sonra bugün Denizlispor Ali Tandoğan ile anlaştığını açıkladı.

DENİZLİSPOR 19.04.2021, 12:52 19.04.2021, 14:45
Denizlispor'da Ali Tandoğan Dönemi

HABERDENİZLİ.COM

Yukatel Denizlispor, bu sezonki dördüncü teknik direktörü ile prensip anlaşmasına vardı. Erzurumspor mağlubiyetinin ardından yönetime istifasını sunan ve istifası kabul gören Hakan Kutlu’nun yeri doluyor.

Yeşil-siyahlılar eski futbolcusu ve teknik direktörü Ali Tandoğan ile prensip anlaşmasına vardı.

Tandoğan, 2016-17 sezonunda sportif direktörlük görevi üstlendiği Denizlispor’da Ekim ayında teknik direktörlük görevine getirilmiş takımın başında çıktığı maçta 7 galibiyet 5 beraberlik ve 8 mağlubiyet almıştı. Tandoğan son olarak Tuzlaspor’u çalıştırmış 4 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet almasının ardından fikir ayrılığı yaşadıklarını belirterek görevden ayrılmıştı.

DENİZLİSPOR'DAN ANLAŞILDI AÇIKLAMASI

Yukatel Denizlispor'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Hoş Geldin Ali Tandoğan! Kulübümüz, teknik direktörlük görevi için Ali Tandoğan ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlamıştır." denildi.

Yorumlar (0)