Denizlispor’a bir şokta valilikten

Ardı ardına yaşanan puan kayıpları, teknik direktör ve kulüp başkanının istifasıyla büyük bir şok yaşayan Yeşil Sihaylı ekibe bir şokta Denizli Valiliği’nden. Valilik tarafından Denizlispor’a gönderilen tebligatta kulübün incelemeden geçeceği bildirildi. 

Denizlispor’a bir şokta valilikten


Denizlispor, Denizli Valiliği tarafından denetlenecek. Böyle bir olay Denizlispor’da ilk kez yaşanıyor. Yarın başlayacak Denetlemenin tüm hafta boyunca sürmesi bekleniyor. Denetlemelerde Denizlispor’a ait hesap hareketleri, karar defteri,  üye kayıt defteri,  evrak kayıt defteri ve büyük deftere kadar her şeyin incelenmesi bekleniyor  Denetleme komisyonu tarafından yapılacak işlemde Denizli Büyükşehir Belediyespor’un hesaplarına da bakılması bekleniyor. 

KULÜBE TEBLİĞ EDİLDİ

Denizli Valiliği’nden Vali Ahmet Altıparmak adına Vali Yardımcısı Ali Cergibozan imzalı Denizlispor Kulübü’ne gönderilen yazıda şu cümlelere yer verildi;
“Valilik makamının 12.04.2017 tarih ve 5624 sayılı olurları ile 5253 sayılı Dernekler Kanunu’nun 19.maddesi gereğince, 02.05.2017 Salı günü saat 14.00’de, 20.002.156 kütük numaralı ‘Denizlispor Kulübü Derneği’nin denetleme komisyonu tarafından denetlemesi yapılacaktır. Denetleme esnasında Dernekler Yönetmeliği’nin 32.maddesine göre tutulması zorunlu defterlerin hepsi (karar defteri, üye kayıt defteri, evrak kayıt defteri, yevmiye defteri, büyük defter ve envanter defteri) ve isteğe bağlı olarak tutulan, demirbaş kayıt defteri, alındı belgesi kayıt defterinin, aynı yönetmeliğin 38.maddesine göre kullanmış olduğunuz makbuzların ve 2014, 2015 ve 2016 yıllarına ait harcama belgeleri ile güncel banka hesap dökümleri, derneğe ait iktisadi işletme varsa iktisadi işletmenin tüm hesap, bilgi ve belgelerinin sayman üye ile birlikte yönetim kurulundan bir kişinin hazır olmasını rica ederim” 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243