Denizlispor Yönetiminde İstifa Sinyalleri!

DENİZLİSPOR 07.01.2021, 09:43 07.01.2021, 10:07
Denizlispor Yönetiminde İstifa Sinyalleri!
banner1641

HABERDENİZLİ.COM

Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çetin, sosyal medyadan yeni bir yönetim çına kadar Denizlispor'un başında olacağını belirtti.

Başkan Çetin'in sosyal medyada yaptığı açıklama ise şu şekilde:

"Sevgili Denizlispor Camiası'na, göreve geldiğimiz günden bugüne tüm yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yaparak maddi ve manevi anlamda kulübümüze hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Tüm gücümüzü Denizlispor uğruna harcamaktan hiçbir zaman kaçınmadık, görevde olduğumuz süre boyunca kaçınmayacağız. Çakmak satarak, bayrak asarak ve diğer tüm imkanlarımızı seferber ederek kulübümüze karşılıksız gelir kaynakları bulmak için gece gündüz demeden çalıştık. Maddi ve manevi anlamda Denizlispor'a yararlı olabilecek oluşumlara elimizden gelen tüm yardımı yapacak, kulübümüzün daha iyi yerlere gelebilmesi için ben ve yönetim kurulu üyelerim gerekli tüm desteği vereceğinin bilinmesini istiyorum. Bu bayrağı daha ileriye taşıyabilecek ve devamlılığını sağlayacak bir yönetim çıkana kadar görevimizi layıkıyla yerine getirmeye devam edeceğiz. Aslolan Denizlispor'dur. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım."

TANER ATİLLA'NIN İSTİFASI İSTENDİ

Denizlispor tarafından yapılan bir diğer açıklamada şu şekilde oldu, "Mevcut yöneticilerimizden Taner Atilla'nın 4 ay önce taahhüt ettiği 500.000 TL'yi ödememesi ve yönetim kurulu üyelerimizin onaylamadığı işleri yapması üzerine Başkan Ali Çetin ve yönetim kurulu üyeleri kendisinin istifasını beklemektedir."

banner1640
Yorumlar (0)