Adam uslanmıyor

Altınordu maçı öncesi prim krizinde başrol oynayan Denizlispor’un Polonyalı kalecisi Adam Stachowiak, başına buyruk davranışları ile çıldırttı. Ülkesinden 4 gün geç dönen oyuncu sabırları zorlamaya başladı. 

Adam uslanmıyor

HABERDENİZLİ.COM

Milli maç arasını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Denizlispor’da evdeki hesap çarşıya uymadı. Yönetimin şok bir kararla olağanüstü kongre kararı alması, parasını alamadığı gerekçesiyle santrafor Gbolahan Salamı’nin takımdan ayrılması ve Altınordu maçı öncesi primden yapılan kesinti olayını büyüterek krize neden olan Polonyalı kalecinin izinden geç dönmesi, tam kadro çalışmak isteyen teknik heyeti zora soktu. Belinde ağrıyı tedavi ettirdiği için ülkesinden 4 gün geç dönen kaleci Adam’ım disiplinsizliği pes dedirtti. Altınordu maçından sonra  3 gün izin verilen yeşil siyahlı futbolcular, Perşembe günü topbaşı yaparken, kaleci Adam Pazar günü döndü. Denizlispor’un Pazar günü kendi U21 takımı ile tesislerde yaptığı hazırlık maçında da yetişemeyen Adam’ın belindeki rahatsızlığa bakan kulüp doktoru Ahmet Edremit, önemli bir şey olmadığını sadece basit bir spazm olduğunu teknik heyet ile paylaştı. Kaleci Adam’ın disiplinsizliklerinin devam etmesi üzerine teknik heyet tarafından yönetime rapor sunulduğu ve Adam’ın para cezası ya da kadro dışı bırakılmasının gündeme geldiği öğrenildi.  
Özköylü sıkıntılı
Kolay bir 4 hafta atlatmadıklarını, hem saha içi hem de saha dışı olaylardan dolayı sıkıntılı bir süreç yaşadıklarını belirten Teknik Direktör Osman Özköylü, yarışta var olduklarını göstermek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Geride kalan haftalarda Gazişehir Gaziantep, Adana Demirspor, Hatayspor ve Altınordu gibi zor takımlarla santraforsuz oynadıklarını hatırlatan Özköylü, gol bölgelerin de ki sıkıntıyı santrafor olmamasına bağladı. Özköylü, “ Pazar günkü maçta Eskişehirspor’u yenip, çok ihtiyacımız olan moralimizi yükseltmek ve taraftarımızı sevindirmek istiyoruz” dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243