26 Şubat Pazartesi günü Denizli'de çok bulutlu bir havanın hakim olması beklenirken, sıcaklığın 8 derece ile 18 derece arası olması, Nemin yüzde 34 derece ile 68 derece arası olması tahmin ediliyor.

Yuvadan Düşen Kumruyu İtfaiye Ekipleri Kurtardı Yuvadan Düşen Kumruyu İtfaiye Ekipleri Kurtardı

27 Şubat Salı günü Denizli'de çok bulutlu havanın hakim olması beklenirken, sıcaklığın 8 derece ile 20 derece arası olması bekleniyor. Nemin yüzde 44 derece ile 72 derece arası olması tahmin ediliyor.

28 Şubat Çarşamba günü Denizli'de parçalı bulutlu bir havanın etkili olması beklenirken, sıcaklığın ise 9 derece ile 21 derece arası olması tahmin edilirken, Nemin ise yüzde 43 derece ile 73 derece arası olması bekleniyor.

29 Şubat Perşembe günü Denizli'de parçalı Bulutlu bir havanın etkili olması beklenirken, sıcaklığın ise 9 derece ile 22 derece arası olması, Nemin yüzde 38 derece ile 71 derece arası olması tahmin ediliyor.

01 Mart Cuma günü ise Denizli'de havanın parçalı bulutlu olması tahmin edilirken, sıcaklığın ise 8 derece ile 20 derece arası olacağı, Nemin ise yüzde 27 derece ile 68 derece arası olması bekleniyor.