Meteoroloji’nin hazırladığı Denizli için 5 günlük yeni hava tahmin raporunda sıcaklık ve sağanak yağış için gün verilerek uyarı yapıldı.

İşte detaylar...

Haftanın üçüncü iş son gününe 24 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Denizli genelinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık 39 dereceye kadar çıkacak.

Meteoroloji tarafından hazırlanan yeni hava tahmin raporuna göre Denizli genelinde yarından itibaren bölgesel olarak yağış geçişleri bekleniyor. Yeni haftanın dördüncü iş gününde Perşembe günü için yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde termometreler 25 derece olarak ölçülürken gün içerisinde bulutlu ve güneşli gökyüzünün yanı sıra gökgürültülü sağanak yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 35 dereceyi gösteriyor.

Haftanın son iş gününde cuma günü ise sabah saatlerinde 23 derece olarak ölçülen hava sıcaklığının yanı az bulutlu ile birlikte hava sıcaklığı 37 dereceyi gösteriyor.

Rıza Kandemir ve RAL Yatırım Holding: Deprem Bölgesine Kararlılıkla Yatırım Yapmaya Devam Ediyor Rıza Kandemir ve RAL Yatırım Holding: Deprem Bölgesine Kararlılıkla Yatırım Yapmaya Devam Ediyor

Hafta sonunun ilk gününde cumartesi günü sabah saatlerinde hava sıcaklığı 22 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde bulutlu gökyüzü ve gökgürültülü sağanak yağış geçişlerinin yer yer etkili olmasıyla birlikte termometreler 35 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Pazar gününde ise sabah saatlerinde hava sıcaklığı 19 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde sıcaklık 33 derece seviyelerinde seyrederken bulutlu ve gökgürültülü sağanak yağış geçişleri yüzünü göstermeyi bölgesel olarak sürdürüyor.