Denizli'nin Sarayköy İlçesi Ahmetli Mahallesi Arazi Mevkiinde sabah saatlerinde bölgeye çalışmaya giden çiftçiler tarafından hafif ticari araç 07 ADA 563 plakalı Caddy marka otomobil içinde yarı çıplak halde şoför mahalinin yanındaki yolcu koltuğunda hareketsiz halde bir vatandaşa rastlandı. Aracı ve içindeki cansız bedeni gören çiftçiler mahalle muhtarı ve 112 acil servis ekiplerine durumu ihbar ederek yardım istediler. 

Yapılan ihbarlar üzerine bölgeye intikal eden ekipler yaptıkları ilk kontroller sonucu 30-35 yaşlarında olduğu tahmin edilen A. S.'in hayatını kaybettiğini tespit ettiler. Olay yeri inceleme ekiplerinin de bölgeye ulaşması ve ilk incelemelerin yapılmasının ardından S.'in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. 

Bölgede geniş çaplı inceleme başlatan ekipler araç içini detaylı bir şekilde inceleyerek soruşturma başlattı. 

Denizli’de 13 dolandırıcılık şüphelisi tutuklandı Denizli’de 13 dolandırıcılık şüphelisi tutuklandı

Edinilen diğer bilgilere göre aslen Yenice Oğuzlar Mahallesi'nden olduğu öğrenilen A. S.'in cansız bedeninin bulunduğu aracın gece 23:00 suları Denizli-Sarayköy istikametinde bulunan bir akaryakıt istasyonuna girerek yakıt aldıkları ve yola devam ettikleri, ilerleyen saatlerde 00:00 ile 01:00 aralığında ise Ahmetli Mahallesi konumunda oldukları öğrenildi. Bölgede arazisi bulunan çiftçi vatandaşların ise olayı saat 06:00 suları görerek ihbar ettikleri bilgisi paylaşıldı. 

Diğer taraftan A. S.'in evli ve iki çocuk babası olduğu bilgisine ulaşıldı.

kaynak: saraykoy.com.tr