Meteoroloji’nin Denizli için hazırladığı hava raporuna göre şehir genelinde bugünden itibaren sıcaklıklar yükselirken, Haftanın son iş gününe 14 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Denizli genelinde sabah saatlerinde az bulutlu gökyüzüyle birlikte sıcaklık 25 derece olacak.

Hafta sonunun ilk gününde cumartesi günü sabah saatlerinde hava sıcaklığı 16 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 26 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Hafta sonunun son gününde pazar günü ise sabah saatlerinde 18 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 29 derecelere kadar gerileyecek.

Yeni haftanın ilk iş gününde pazartesi günü sabah saatlerinde sıcaklıklar 17 derece olarak ölçülürken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 29 dereceyi gösterecek.

Haftanın 2. iş gününde ise sabah saatlerinde sıcaklığı 18 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gçkyüzüyle birlikte termometreler 29 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Haftanın 3. iş günü çarşamba ise sabah saatlerinde sıcaklığı 16 derece seviyelerinde seyrediyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gçkyüzüyle birlikte termometreler 28 derece seviyelerinde ölçülüyor.  hava durumu

PAÜ, Dünya Ayakkabı Kongresine katıldı PAÜ, Dünya Ayakkabı Kongresine katıldı