Denizli’nin en prestijli restoranlarından Marla yeni restoranını açtı. Marla Premium adıyla Merkezefendi ilçesinde hizmete giren restoranın açılışında MasterChef’in eski jürisi Hazer Amani unutulmaz yemek sunumu yaptı.

Gastronomi dünyasında çıtaları yükselten, lezzetin ve estetiğin mükemmel uyumuyla dikkatleri çeken Pi Desing imzalı Marla Premium, dönüşümü; iş dünyası ve kentin önde gelen isimlerinin katılımıyla ünlü Şef Hazer Amani sunumlarıyla zarif bir davet organizasyonuyla kutladı.

En Premium şekilde Marla`yı Denizli`ye ikinci bir adreste daha buluşturan duayen işletmeci Ramazan Çatalok;

“Böylesi güzel bir alanı yeniden tasarladık ve sizlere unutulmaz bir deneyim sunabilmek için her detayı özenle düşündük. Yepyeni bir konsept, özgün lezzetler ve sıcak bir atmosfer ile karşınızdayız. Bugün burada, Marla Premium'un dönüşümünü kutlamak için bir araya geldik.  Sizleri burada görmek bizler için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı. Hepinize değerli konuğumuz şef Hazer Amani ile keyifli bir akşam dilerim!” şeklinde konuklarına seslendiği büyülü bir gece yaşandı.

400 yıldır hazırlanan pideler 8 saatte tükeniyor 400 yıldır hazırlanan pideler 8 saatte tükeniyor

marla-premium-denizli-restoran5marla-premium-denizli-restoran4marla-premium-denizli-restoran3marla-premium-denizli-restoran1marla-premium-denizli-restoran2