Kaza Denizli'nin Sarayköy İlçesi Babadağ yol ayrımı kavşağında sabah saat 09:00 suları meydana geldi. Kavşaktan Babadağ istikametine doğru geçmek isteyen kimliği henüz belirlenemeyen motorsiklet sürücüsü ışık ihlali yaparak ana yoldan Aydın istikametine doğru seyir halinde olan araç ile çarpıştı. Kazanın etkisiyle orta rafüje savrulan motorsiklet sürücüsü kavşak refüjüne savrularak durabildi. Çevredeki vatandaşların ihbarları üzerine olay yerine sevk edilen 112 acil servis ekiplerince kanlar içinde kalan ve başından yaralanan kimliği henüz belirlenemeyen genç motosiklet sürücüsü ilk sağlık müdahalesinin ardından ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. 

Denizli Otobüs Terminali'inde Çıplak Kadın Vakası Denizli Otobüs Terminali'inde Çıplak Kadın Vakası

Otomobil sürücüsü ise olay yerine gelen emniyet ekiplerince ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken , motorsiklet sürücüsü gencin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. 

Motorsikletin plakasının olmaması gencin de üzerinden kimlik çıkmaması nedeni ile henüz kimliği belirlenemeyen gencin İstanbul doğumlu olduğu ve Sarayköy'de ikamet ettiği bilgisi paylaşıldı. 

Öte yandan edinilen bir başka bilgiye göre gence çarpan araç Buldan'da görev yapmakta olan bir savcıya ait olduğu öğrenildi. 

Meydana gelen kazayla ilgili incelemeler devam ediyor.