Babasını bıçaklayan genç ölü olarak bulundu Babasını bıçaklayan genç ölü olarak bulundu

Olay, Merkezefendi ilçesi Karaman Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre sabah işe gitmek için kalkan genç, annesi Rukiye Kasap (45), kardeşi Şevket Yavuz Üstüner’i (16) hareketsiz halde buldu. Evdeki ağır kokuya da dayanamayan genç, kendisini dışarı atarak 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine adrese sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri ilk müdahalede bulunduğu anne ve oğlunun yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis ekipleri tarafından olay yerinde yapılan incelemelerde, sobalı dairede yaşayan ailenin karbonmonoksit zehirlenmesinden dolayı yaşamını yitirmiş olabileceği ihtimali üzerinde durulduğu öğrenildi.
Savcılık ve olay yeri inceleme ekipleri tarafından adreste yapılan incelemelerin ardından anne ve oğlunun cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Anne ve oğlunun kesin ölüm sebebinin otopsinin ardından kesinlik kazanacağını belirtildi.
Öte yandan, durumu fark ederek ihbarda bulunan gencin ise annesinin ve kardeşinin cenazelerin evden çıkarıldığı esnada, "Götürmeyin gözünüzü seveyim, götürmeyin ağabey" diyerek ağlaması dikkatlerden kaçmadı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İHA  Denizlide Ise Gitmek Icin Uyanan Genc Annesi Ve Kardesini Olu Buldu 5Denizlide Ise Gitmek Icin Uyanan Genc Annesi Ve Kardesini Olu Buldu 4Denizlide Ise Gitmek Icin Uyanan Genc Annesi Ve Kardesini Olu Buldu 2Denizlide Ise Gitmek Icin Uyanan Genc Annesi Ve Kardesini Olu Buldu 3Denizlide Ise Gitmek Icin Uyanan Genc Annesi Ve Kardesini Olu Buldu-1