Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılı coşkusu sürüyor. Denizli’de yapılan kutlamalar kapsamında Tavas’ta çiftçiler, 100.yılı kutladı tarlaya yazdıkları yazıyla kutladılar. Tavas Ziraat Odası tarafından organize edilen çalışmada tarlaya traktörle ‘Cumhuriyet Yüz Yaşında’ yazıldı. O anlar dron ile havadan görüntülendi.

Kokusuz Kedi Kumu Satan Yerler Kokusuz Kedi Kumu Satan Yerler

Tavas Ziraat Odası Başkanı Süleyman Tozlukoğlu önderliğinde gerçekleştirilen çalışmaya Yücel Çetinkayış, Şevket Bozdeveli, Mehmet İhsan İdikut ve Melik Can İdikut destek verdi. Tavas Ziraat Odası Başkanı Süleyman Tozlukoğlu, “Bundan 100 yıl önce var olmak için, özgürlük için yedi düvele karşı Kurtuluş Savaşını vermiş bir toplum için en güzel yönetim biçimi olan Cumhuriyet, bugün 100 yaşında.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyet, ilelebet payidar kalacak. Ata’nın ‘Köylü milletin efendisidir’ sözünden yola çıkarak Cumhuriyete sahip çıkıyor. Yılmadan, durmadan üretmeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Ülkemizin kalkınması, Atatürk’ün muasır medeniyetler seviyesi hedefine ulaşmak için çalışacağız.

Tavaslı çiftçiler olarak yüzüncü yılı coşkuyla kutluyoruz. Bu kutlama kapsamında arkadaşlarımızın da yardımıyla ‘Cumhuriyet Yüz Yaşında’ yazısını topraklarımıza işledik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. denizlide-ciftciler-cumhuriyetin-yuzuncu-yilini-boyle-kutladi-1denizlide-ciftciler-cumhuriyetin-yuzuncu-yilini-boyle-kutladi-2