Hürriyet Gazetesi Yazarı Noyan Doğan'ın sunumuyla NTV’de yayınlanacak Bakış programının çekimleri dün Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Şehit Piyade Teğmen Bekir Can Kerek Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’yi ihracatı, sanayisi, ticareti, ekonomisi ve sektörleriyle anlattı, odasının projeleri ile faaliyetlerini tanıttı.

Engelliler Haftası’nda DTO’da Buluştular Engelliler Haftası’nda DTO’da Buluştular

TÜM TÜRKİYE, DENİZLİ’Yİ İZLEYECEK, DİNLEYECEK

Programda PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Denizli Sanayi Odası (DSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ile Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan ve Türkiye İş Bankası Kobi ve İşletme Bankacılığı Satış Bölümü Müdürü Gaffar Öney de yer aldı. Rektör Kutluhan üniversitelerini, çalışmalarını ve Denizli iş dünyası ile iş birliğini, Başkan Erdoğan ile Kasapoğlu ise Denizli’yi, sektörlerini ve odalarının faaliyetlerini anlattı.

SİGORTA SEKTÖRÜ İÇİN ANADOLU BULUŞMALARI PANELİ

Program çekiminden sonra Anadolu Buluşmaları Paneli'ne geçildi. Başkan Erdoğan, burada da konuşmacı olarak yer aldı. DTO’nun sigorta sektöründeki üyelerinin Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcıları Fatih Gören, Taylan Matkap ve İdil Pamir ile de bir araya geldiği etkinlik, oldukça verimli geçti. Konuşmacılar, katılımcıların sektörlerindeki gidişat ve iş dünyasının yaklaşımı hakkında fikirlerini aldı, sorularını yanıtladı.

BAŞKAN ERDOĞAN, YOĞUN İLGİLERİNDEN DOLAYI İŞ DÜNYASINA TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Erdoğan, organizasyonlarıyla ilgili olarak “NTV’de yayınlanacak Bakış programının çekimleri vardı, biz de katılım sağladık. Organizasyonda emeği olanlar ile büyük bir ilgi gösteren üyelerimize, genç ve kadın girişimcilerimize teşekkür ederim. Oldukça verimli geçen bir organizasyonun sonunda basın mensuplarımızın röportaj taleplerini de geri çevirmedik, güncel veriler ışığında sosyoekonomik değerlendirmelerde bulunduk. Panelimizde de iş dünyası ile finans ve sigorta sektörünün ortak konularını ele aldık, katılımcıların sorularını yanıtladık. Ayrıca, şehir dışından gelen konuklarımızdan iş dünyamızla ilgili çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi aldık. Sektörlerimizle ve üyelerimizle buluşmaya devam edeceğiz” dedi. Denizlide Anadolu Bulusmalari Dto Baskani Erdogan Ntvde 3Denizlide Anadolu Bulusmalari Dto Baskani Erdogan Ntvde 2Denizlide Anadolu Bulusmalari Dto Baskani Erdogan Ntvde 1