Vildan Anadolu Lisesi, 2021-22 Eğitim öğretim yılı sonrası okuldan mezun olan öğrenciler için mezuniyet gecesi düzenledi. Geceye Vildan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bayram Atmaca, Vildan Anadolu Lisesi Müdürü Turgut Dündar, öğretmenler, öğrenci ve velileri katıldı. 

Okulun konferans salonunda gerçekleşen mezuniyet gecesi saygı duruşu ve İstiklal marşıyla başladı. Programda konuşan, Vildan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bayram Atmaca, "Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Hafta sonu girdikleri üniversite sınavından başarılı olup istedikleri bölüme yerleşmelerini diliyorum. Biz kurum olarak öğrencilerimizi mezun etmeye, hayata hazırlamaya devam edeceğiz." dedi. 

Vildan Anadolu Lisesi Müdürü Turgut Dündar, "Öğrencilerimizi mezun ettik. İnşallah hayatlarında istedikleri yere gelirler. Onlara hayatları boyunca başarılar dilerim." ifadelerini kullandı. 

OKUL BİRİNCİSİ KÜTÜĞE İSİM ÇAKTI

Program öğrencilerin zeybek gösterisi, okul birincisi Ramazan Çevik'in okul kütüğüne isim çakmasıyla devam etti. İsmi çağrılan öğrenci alkışlar arasında sahneye çıktı. Mezun olan her öğrenciye plaket ve mezuniyet belgesi verildi. 

Öğrenciler program sonunda aileleriyle birlikte bol bol fotoğraf çekildi.

vildan-mezuniyet-toreni-denizli-3

vildan-mezuniyet-toreni-denizli

vildan-mezuniyet-toreni-denizli-2

vildan-mezuniyet-toreni-denizli-1