Toplu görüşmeye katılan iş arayan vatandaşlarımızdan 50 kişinin aynı firmada istihdamının sağlanacağı belirlendi.

İstihdam edilecek kişilerle firma yetkilileri arasında Denizli İŞKUR İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda sözleşme imzalandı. Sözleşmesini imzalayan 50 kişi, 10 ocak tarihinde işbaşı yapacak.
İş arayan ve işveren buluşmasına katılan BS Bizim Servis Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. firmasının yetkilileri; “Kısa zamanda çok sayıda iş arayan vatandaşımız ile görüşme şansımız oldu.

Bu etkinlik sayesinde ihtiyacımız olan personelin istihdamını sağlayabildik. Denizli İŞKUR’a böyle bir etkinlik düzenledikleri için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Konu hakkında açıklamada bulunan Denizli İŞKUR İl Müdürlüğü yetkilileri; “Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü olarak iş arayan vatandaşlarımızın istihdamının ve iş hayatına atılmalarının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. 2023 Ocak ayı itibariyle iş arayan vatandaşlarımız ile işverenimiz arasında gerçekleştirdiğimiz toplu görüşme sonucunda 50 kişinin 10 ocak tarihinde işe başlamak üzere istihdamını sağlanmaya aracılık ettik. Sayıyı çok daha yukarılara çıkarmayı planlıyoruz. Bu faaliyetlerimize katılan işverenimize ve iş arayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde de işverenlerimiz ile iş arayanlarımızı buluşturmaya ve istihdam odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.