Genç MÜSİAD Genel Merkezi tarafından düzenlenen ödül töreninde Denizli şubesi, birçok ödülün sahibi oldu. Mesut Can Paralı, Daimi İstikrar ödülüne layık görülürken, Burak Baş, Limitsizsiniz ödülüne layık görüldü. Hüseyin Seylan ise Daimi İstikrar ödülünü almayı başardı. Ayrıca, Önder Kalaycı da İhracat Performans ödülünü hak kazandı.

Bu başarılar üzerine Denizli MÜSİAD Başkanı Engin Boyacı, genç işadamlarının bu başarısından büyük gurur duyduklarını ifade etti. Denizli Genç MÜSİAD, ihracatta göstermiş olduğu üstün performans ve istikrarlı çalışmalarıyla ödüllendirilmiş olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Boyacı"  Denizli Genç MÜSİAD'ın bu başarısı, genç girişimcilerin iş dünyasında önemli bir yer edindiğinin bir göstergesi olarak nitelendiriyoruz. Bu tür ödüller, genç işadamlarının daha da motivasyon kazanmasını sağlayarak, daha büyük başarılara imza atmalarına olanak tanıyacaktır. Genç işadamlarının bu tür başarıları, ülke ekonomisine de olumlu katkılar sağlıyor" dedi.

Engin Boyacı, Denizli Genç MÜSİAD'ın başarısı, aynı zamanda Denizli'nin ekonomik potansiyelinin de bir göstergesi olarak değerlendirilebileceğini ifade etti.
Boyacı "Genclerin  İhracatta elde ettiği bu başarı, Denizli'nin uluslararası arenada rekabet gücünü de artıracaktır.  Denizli Genç MÜSİAD'ın elde ettiği bu ödüller, genç işadamlarının gelecekteki potansiyellerini ve başarılarını göstermektedir." diye konuştu

denizli-genc-musiad-altin-konteyner2denizli-genc-musiad-altin-konteyner3

denizli-genc-musiad-altin-konteyner1