Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçim çalışmaları kapsamında Denizli’yi karış karış geziyor. Gezdiği ilçe, köy ve mahallelerde vatandaş tarafından ilgiyle karşılanıyor. Denizli’de yaşlı, genç, kadın erkek ve çocuk demen her kesimle kucaklaşan Milletvekili Adayı Ün, samimi ve içten davranışları ile dikkat çekiyor.

ÇOCUKLARA ANNE ŞEVKATİ

Çocuklara bir anne şefkati ile yaklaşan Ün’ün onlarla kurduğu diyalog tebessüm ettirdi. Aracın içerisinde oturan çocuklarla konuşan ve ailesinden oy isteyen Milletvekili Adayı Ün çocuklara, “Annenlere, babanlara çok selam söyle. Sema abla diye biri geldi, vekil olmak istiyormuş. O yüzden oy vermenizi istiyormuş de” sözleri yüzleri gülümsetti.

“DENİZLİ’DEN GELİP GEÇMEYE GELMEDİK”

Denizlililerin kucak açtığı ve sevgiyle karşıladığı Milletvekili Adayı Ün, “Biz Denizli’den gelip geçmeye değil, hep hayırla hatırlanacak işlere vesile olmak amacıyla geldik. Her kesime hitap ederek onlara dokunmak için çalışıyoruz. Halkımıza gerçekleri anlatıyoruz. Bu seçimde Allah’ın izniyle şehrimiz hak ettiği şekilde temsil edilecek.  Pazarında mahsulünü satamayan teyzemizin de pazar çantasını dolduramayan dayımızın da  yüzünü güldürmeye geliyoruz. Denizli’nin gelini hepinizin vekili olacağım” dedi.

gelin-1