En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Denizli'de İranlı Şahısa Şok Baskın: Satamadan Yakalandı

GÜNCEL VİDEO 12.04.2018, 13:00

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipler tarafından Denizli kaçakçılık suçunu işlemek isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik yakalamalar yapıldı. Yabancı uyruklu 1 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafında kaçak sigara satışı yapıldığı yönünde 112 Acil ihbar hattına gelen ihbarların değerlendirilerek görevli ekiplerce çalışma başlatıldı.

Denizli’de bulunan bir apartta kalan yabancı uyruklu şahsın sahte pasaport düzenleyerek, üzerlerinde yabancı bandrol bulunan kaçak sigaraları parça parça temin ederek ikametinde ve işyerlerine ait depolarda gizleyerek piyasaya yasadışı yollarla çıkararak satışa sunduğu yönünde bilgiler elde edildi.

Gelen İhbarları araştırarak elde edilen bilgilerinde değerlendiren görevli ekipler tespit ettikleri bir apart ve işyerine ait bir depoda alınan mahkeme kararı ile arama gerçekleştirdi. İran uyruklu bir şahsın kullandığı bir apartta ve işyerine ait depoda kaçak sigara, uyuşturucu hap bulundurulduğu tespit edildi.

Yapılan aramalarda toplam Bin 300 pakete yakın kaçak sigara, Bin 500 adet dolma sigara (makaron), 15 kilogram kıyılmış tütün, 5 paket nargile tütünü bulunarak el konuldu.Yabancı uyruklu şahsın kaldığı apartta devam eden aramada su şişesi içerisine gizlenmiş vaziyette 390 adet methadone uyuşturucu hap bulunarak el konuldu.

Yakalanan 2 kişi hakkında kaçak sigara, makaron ve kıyılmış tütün ile ilgili Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

Yakalanan methadone hap ile ilgili olarak da Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan adli işlem yapılarak yabancı uyruklu bir şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandı.

Yorumlar (0)