En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Denizli'de hırsızlar iş başında: Kapıyı açmaya çalışırken kameraya yakalandılar

GÜNCEL VİDEO 20.01.2018, 15:59

Denizli’de Merkezefendi ilçesinde bulunan bir işyerine girmeye çalışan şahıslar işyerinin güvenlik kamerası tarafından an ve an görüntülendi.

HABERDENİZLİ.COM

Edinilen bilgiye göre; 2 gün önce sabah 05.05’te Lise Caddesi üzerinde teknoloji malzemeleri satan bir işyerinin önüne 2 şahıs geldi.

Şahıslardan biri etrafı gözlerken diğeri ise cebinden çıkardığı demir parçasıyla dükkanın kapısını açmaya çalıştı.

Başarılı olamayınca şahıslardan biri arkadaşının sırtındaki çantadan bıçak çıkardı. Bununla da açmayı başaramayan şahıs, tam bu esna da içlerinden biri güvenlik kamerasını fark etti.

Daha sonra şahıs yüzünü bez parçasıyla kapatarak güvenlik kamerasının görüş açısını değiştirdi. Daha sonra iki şüpheli kapıyı açamayacaklarını anlayınca olay yerinden uzaklaştı.

İşyeri sahibi Ayhan. K. sabah dükkanı açmaya geldiğinde dükkanın kapısının zorlandığını fark etti. Dükkanın içine giren dükkan sahibi  iş yerinden bir şeylerin çalınıp çalınmadığını kontrol etti. Ardından güvenlik kameralarını incelediğinde 2 kişinin dükkanına girmeye çalıştığını gördü. Durumu hemen Denizli Emniyetine bildirdi.

Olay yerine gelen emniyet ekipleri parmak izi ve delil araması yaptıktan sonra kamera görüntülerine de el koyarak şüpheli iki kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Yorumlar (0)