PAÜ’den yüz yüze eğitim ile ilgili açıklama PAÜ’den yüz yüze eğitim ile ilgili açıklama

Denizli’nin öne çıkan eğitim kurumları arasında yer alan Denizli Çözüm Kolejinde ‘Başarıya Ödül Sınavına sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz yıllarda da rekor katılımlarla gerçekleşen sınava bu yıl da ilgi büyük. Sınav için başvurular;  okulun internet adresinden yapılabilecek. Yüz yüze gerçekleşecek sınavlar; Denizli Çözüm Kolejinin Merkezefendi İçesinde bulunan kampüsünde bu hafta sonu 25-26 Şubat tarihlerinde yapılacak. Sınavda dereceye giren öğrencilere ise yüzde 100’e varan burs imkanı sağlanacak.

SINAVA DAVET ETTİ

Denizli Çözüm Koleji Kurucu Ortaklarından İsmail Kıyak, her yıl gerçekleştirdikleri  ‘Başarıya Ödül Sınavı’nı çok önemsediklerini belirterek; “Öğrencilerimiz internet üzerinden kolayca sınava başvuru yapabilirler. Öğrencilerimiz sınavda hem seviyelerini hem de varsa konu eksikliklerini de belirleyebilecekler. Dereceye giren öğrencilerimize ise yüzde 100’e varan burs imkanı fırsatı sunuyoruz. Denizli Çözüm Koleji olarak, geleceğimizin teminatı gençlerimize kapımız sonuna kadar açık. Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören ‘Başarıya Ödül Sınavı’na bu yıl katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.  
Denizli Çözüm Koleji’nin akademik eğitim ve başarının yanında özgüveni yüksek, saygılı, sorumluluk sahibi olarak gençleri hayata hazırladığını ifade eden Kıyak, “Gençlerimizin yaşam boyu başarılı olmalarına, kendilerini her alanda değerli hissetmelerine yönelik olarak uyguladığımız eğitim modelimizin yanı sıra; bilginin sevgiyle daha etkili bir biçimde kazanılabileceğini savunuyoruz. Mutlu bir nesil yetiştiriyoruz” diye konuştu.