banner1029

Başkan Zolan'dan Denib'e Ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli İhracatçılar Birliği'ni ziyaret etti. DENİB Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan  Osman Zolan; Denizli ile ilgili hayata geçen, yapım aşamasında olan ve planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

Başkan Zolan'dan Denib'e Ziyaret

Denizli'nin sanayici bir kent olduğuna değinen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilimizin üretim ve ihracatla büyümeye devam etmesinin önemini vurguladı.

TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ise, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı bu ay gerçekleştirdikleri Yönetim Kurulu Toplantısı'nda ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Sayın Zolan'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Vizyon Kent ve İhracat Vurgusu

Samimi bir havada gerçekleşen toplantıda, istişare edilen konuların en önemlisi Denizli'nin vizyon bir kent olmasının ihracatçı kimliğiyle nedenli örtüştüğüydü.

Bugün yaklaşık 170 ülkeye ihracat gerçekleştiren Denizli, yurt dışından gelen konuklarını da yoğun bir şekilde ağırlamaya devam ediyor. Teleferikten sosyal aktivitelere, kış sporlarından Pamukkale'ye kadar birçok farklı etkinliğin yapılabileceği, doğal güzellikleri barındıran, konaklama ve ulaşım imkânlarının her geçen sene daha da geliştiği belirtiirken, Denizli, bu özellikleriyle ihracata olan pozitif katkısını sürdürüyor…

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER