banner1348

Zolan'dan Kadınlara 8 Mart Sürprizi 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na çıkmak isteyen tüm kadınlara teleferiğin ücretsiz olduğunu müjdeledi. 

Zolan'dan Kadınlara 8 Mart Sürprizi 

HABERDENİZLİ.COM

Denizlililerin sosyal yaşantılarını daha da zenginleştirip, doğa ile iç içe ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile hayata geçirilen Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’na çıkmak isteyen tüm kadınlar 08 Mart 2019 Cuma günü teleferiği ücretsiz kullanabilecek. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 08 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde küçükte olsa bir sürpriz yapmak istediklerini belirterek, 08 Mart'ta teleferiğin tüm kadınlara ücretsiz olduğunu müjdeledi.

Başkan Osman Zolan, "Bizleri dünyaya getiren, büyüten, yetiştiren, eğiten, sevgisi ile kuşatan ve şefkatli yürekleriyle bir an olsun bile bizleri yalnız bırakmayan tüm kadınların 08 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü şimdiden kutluyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kadınlarımızı her platformda desteklemeye ve onlara pozitif ayrımcılık yapmaya devam edeceğiz" dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan avdal
Ramazan avdal - 3 ay Önce

MaşAllah başkanım size bu yakışır reisimiz sizi bunun için seviyor bidaha başkan oldun inşAllah sayenizde bide bozkurt hamdi cinle geliyor reisimiz başta olmak üzere cayit vekilimizde tabiki bizlere sürekli yardımcı oluyor Allahü teala yar ve yardımcınız olsun şimdiden heyırlı uğurlu olsun yola devam inşAllah

SIRADAKİ HABER