Katarlı Heyetten Başkan Osman Zolan’a Ziyaret

Katar'dan Denizli'ye gelen Afrika Teknokent Başkanı Osama Rais, Retaj Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Bin Johar Al Mohammed ve beraberindeki heyet Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. 

DBB 09.08.2018, 10:13 09.08.2018, 10:25
Katarlı Heyetten Başkan Osman Zolan’a Ziyaret
banner1665

HABERDENİZLİ.COM

Bir dizi ziyaret için Denizli'de bulunan Katarlı heyet Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Afrika Teknokent Başkanı Osama Rais, Retaj Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Bin Johar Al Mohammed ve beraberindekiler katıldı.

Denizli’nin başta sanayi sektörü olmak üzere önemli turizm değerlerine sahip olduğunu belirten Rais, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerin öneminden bahsetti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Katar ile Türkiye arasındaki sosyal, kültürel ve ekonomik ilişkilerin daha da gelişmesi adına her türlü desteğe hazır olduklarını kaydetti. Başkan Osman Zolan ziyaretin anısına Al Mohammed’e çeşm-i bülbül hediye etti

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)