Başkan Zolan'dan geleneksel bayramlaşmaya davet

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, tüm hemşehrilerini Ramazan Bayramı'nın birinci günü saat 16:00’da 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda düzenleyecekleri geleneksel bayramlaşma programına davet etti.

DBB 12.06.2018, 11:45 12.06.2018, 11:55
Başkan Zolan'dan geleneksel bayramlaşmaya davet

Denizli Büyükşehir Belediyesinin her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar programı Pınarkent Mahallesi’ne taşındı. Pınarkent Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen iftara, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, davetliler, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı. İftara gelen vatandaşları tek tek selamlayan Başkan Zolan, vatandaşların ramazanını tebrik etti. Pınarkentlilerle aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, bu birlik ve beraberliğin daim olmasını temenni eden Başkan Osman Zolan, “Allah’ım tutmuş olduğunuz oruçları, yapmış olduğunuz ibadet ve duaları kabul eylesin inşallah. Allah’ım her günümüzü güzel eylesin, Şimdiden bayramınızı tebrik ediyorum" dedi.

Geleneksel bayram buluşmasına davet

Geleneksel bayramlaşma buluşması için Ramazan Bayramı'nın birinci günü saat 16:00’da 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda vatandaşlarla buluşacaklarını dile getiren Başkan Osman Zolan, “Tüm vatandaşlarımızı bayramlaşma programımıza bekliyorum. Gelemeyenlerin şimdiden, bayramlarını tebrik ediyorum. Büyüklerimizi ihmal etmeden, küçüklerimize sahip çıkarak, hastalarımızı ziyaret ederek, küslerin de barıştığı, herkesin kucaklaştığı bir bayram olsun inşallah” diye konuştu.

Sahur sofrası Başkarcı’da kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan sahur sofrasında ise Başkarcı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Osman Zolan burada yaptığı konuşmada ise, sahur ve iftar sofralarını her gün farklı bir mahallede kurduklarını belirterek katılan herkese teşekkür etti. 
Geleneksel bayram buluşmasına davetGeleneksel bayram buluşmasına davet-1

Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)