Başsavcının uğurlama törenine yaralı poliste katıldı

Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve makam şoförü Muzaffer Akşehirli son yolculuğuna Denizli Adalet Sarayı'ndan uğurlanırken kaza sırasında araçta bulunan ve kazadan yaralı olarak kurtulan koruma polisi de cenaze törenine katıldı.

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'de dün sabah meydana gelen ve Denizli'yi üzen korkunç kazada, Denizli Cumhuriyet BaşsavcıMustafa Alper ve makam şoförü Muzaffer Akşehirli hayatını kaybetmişti. Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve makam şoförü Muzaffer Akşehirli son yolculuğuna Denizli Adalet Sarayı'ndan törenle uğurlandı. Mustafa Alper’in ailesi, Adalet Bakanı Bekirbozdağ, Adalet Bakan yardımcısı Bilal Uçar ve Denizli Valisi Ahmet Altıparmak cenaze tören alanında dualar eşliğinde cenazeyi uğurlarken daha sonra cenaze tören alanına kazada yaralanan Ramazan Uğur gelerek yakın korumasılığını yaptığı Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’in ve Muzaffer Akşehirli’nin tabutlarını öperek son yolculuğuna uğurladı.

Törene Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HSK üyeleri, çevre illerin Cumhuriyet Başsavcıları, Alper ve Akşehirli'nin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243