Denizli'de Kovid-19 denetimi sürüyor

Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'de korona tedbirleri denetimlerini sürdürüyor.

DBB 17.09.2020, 17:28 13.11.2020, 09:39
Denizli'de Kovid-19 denetimi sürüyor
banner1621

"Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanan koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimi Denizli'de de gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve beraberindekiler maske, mesafe ve hijyen denetiminde bulundu. 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'ndan başlayan denetim çalışması İstiklal Caddesi ile devam etti. Denetimlerde vatandaşlara salgınla mücadelede yapılması gerekenler anlatılırken, maske, mesafe ve hijyen kuralları hatırlatıldı. Vali Atik ve Başkan Zolan özellikle esnaftan daha dikkatli olmalarını isterken, denetimde vatandaşlara maske hediye edildi.

Denizli'de Kovid-19 denetimi sürüyorDenizli'de Kovid-19 denetimi sürüyorDenizli'de Kovid-19 denetimi sürüyorDenizli'de Kovid-19 denetimi sürüyor

Yorumlar (1)
Kerem 3 ay önce
Bizim caddede esnaf dükkanın önünde masa atıp maskesiz ve mesafesiz tüm gün oturuyor. Bir kişiyi de görmedim polisten bunca zamandır uyamam için. Herşey görüntü. Dostlar alışverişte görsün.