Büyükşehir yeni yılda da nöbette

Denizli Büyükşehir Belediyesinin nöbetçi ekipleri vatandaşların yeni yıl tatillerini rahat, güven ve huzur içinde geçirmeleri için görevleri başında hazır bekledi.

DBB 01.01.2020, 13:04
Büyükşehir yeni yılda da nöbette

HABERDENİZLİ.COM

Denizlililerin yılbaşı tatillerini rahat, huzur ve güven içinde geçirmeleri için tüm tedbirleri alan Denizli Büyükşehir Belediyesinin nöbetçi birimleri 31 Aralık'tan başlayarak görevleri başında hazırda bekledi. Bu kapsamda, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı il genelindeki 52 noktada nöbet tutulurken, ekipler meydana gelebilecek yangın ve trafik kazası gibi olaylar için alarmda bekledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığının nöbetçi ekipleri de görevleri başında bulunurken, vatandaşların huzur, güven ve rahatı için denetimlerini sürdürdü.

ALO 185 ve ALO 153'e gelen ihbarlara anında müdahale

DESKİ ekipleri de meydana gelebilecek arızalara müdahale için nöbetçi ekiplerini hazır bulundurdu, ALO 185 arıza hattına gelen ihbarlar için nöbetçi ekipler yönlendirildi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Trafik Yönetim Merkezi personeli de trafiği an be an izleyerek, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlemlerini aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi ALO 153 hattına gelen ihbarlar ise anında değerlendirilerek nöbetçi ekipler tarafından müdahale edildi.

Yorumlar (0)