Evden Kaçan Kız İntihara Kalkıştı

Çivril’de 23 Nisan Parkında bulunan binaya çıkan bir kişi intihara kalkıştı. Çivril’e iki hafta önce geldiği belirlenen kişinin bunalıma girdiği için intihara kalkıştığı iddia edildi.

Evden Kaçan Kız İntihara Kalkıştı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Çivril ilçesinde bugün sabah saatlerinde Çivril Hükümet binasının karşısında bulunan eski öğretmenevi binasının terasına çıkarak intihar etmek isteyen F.G. (18) Polis ve sağlık ekiplerinin çabaları ile intihardan vazgeçirildi. Edinilen bilgiye göre 15 gün önce erkek arkadaşıyla Çivril’e gelen F.G. Erkek arkadaşının kendisini kullandığını ve tecavüz ettiğini iddia ederek intihara kalkıştı. Öğretmen evi binasının terasına çıkarak elindeki jiletle bileklerini kesen ve atlamak isteyen genç kız, olay yerine çağrılan polis ve sağlık ekiplerinin ikna çabaları ile intihardan vazgeçirildi.   

Atlamak üzereyken polisin kolundan tutarak balkona çektiği F.G., 112 ambulansı ile Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olay sonrası sinir krizi geçiren F.G. “beni mahvettiniz ”diye bağırırken F.G.’in İzmir Yetiştirme yurdunda yaşadığı ve erkek arkadaşıyla 15 gün önce Çivril’e geldiği iddia edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Evden Kaçan Kız Çocuğu İntihara Kalkıştı

Kaynak:Yesil Çivril Gazetesi
 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 12:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER