banner1348

Denizli'de Kaçak Ağaç Keserken Kamyonetin Üstüne Düşürdüler

Denizli'de kaçak kesildiği iddia edilen ağaçların kesildiği sırada kesilen araç bir kamyonetin üstüne düştü. Olay anında çevreden bir vatandaşın geçmemesi olası bir faciayı önledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Denizli'de Kaçak Ağaç Keserken Kamyonetin Üstüne Düşürdüler
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Olay, Çivril ilçesine bağlı Çatlar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre mahallede bulunan boş arazideki ağaçlar izinsiz olarak kesildi. Kaçak yapılan kesimde ağaç kesen kişinin kestiği ağacın düştüğü yanlış tahmin ettiği iddia edildi. Herhangi bir güvenlik önleminin alınmadığı kesim sırasında kesilen ağaçlardan birisi kesim alanının hemen yanındaki park halinde olan bir açık kasa kamyonetin üzerine düştü. Büyük bir gürültü ile yere düşen ağaç araçta büyük çapta maddi hasara neden oldu.

AĞACIN NE TARAFA DÜŞECEĞİNİ TAHMİN EDEMEDİ

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, olay anında çevreden bir vatandaşın geçmemesi olası bir faciayı önledi. Olayla ile ilgili bir görgü tanığı şu açıklamayı yaptı: "Ağacı kesen kişi ağacın ne tarafa devrileceğini yanlış hesapladı. Büyük bir gürültü ile bulunduğumuz yerden fırladık ve ağacın düştüğü yerde herhangi birsinin olup olmadığına baktık. Çok şükür ki sadece araç hasar gördü aksi takdirde çok büyük bir felaket yaşanabilirdi."

Kaynak: Genç Çivril Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER