Çivril'de Muhtarlar Günü Kutlandı

Denizli'nin Çivril ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

ÇİVRİL 19.10.2019, 14:17
Çivril'de Muhtarlar Günü Kutlandı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’nin Çivril ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir kutlama programı yapıldı. Geçmişi 1829 yılına dayanan demokrasinin çekirdeği olan Muhtarlar Günü 190.  yıldönümü  çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma ile başlayan programa Çivril Kaymakamı Armağan Önal, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, ilçe ve idari amirler katıldı. Saygı duruşu  ve istiklal marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Çivril Muhtarlar Derneği Başkanı Celil Ulu yaptı.

Ardından Çivril Belediyesinin verdiği yemeğe katılan muhtarlar davetten duydukları memnuniyetini dile getirerek, teşekkürlerini sundular. Muhtarlara hitap eden Niyazi Vural, "Çivril, ülkemizin en güzel coğrafyalarındandır.  Böyle güzel bir coğrafyada, bu güzel memlekette muhtarlık yapmak herkese nasip olmaz. Tekrar görevlerinizde başarılar diliyor,  Muhtarlar gününüzü tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Program sonunda Vural, tarafından tüm muhtarlar adına Çivril Muhtarlar Derneği Başkanı Celil Ulu'ya çiçek ve plaket takdim edildi.

çivril

çivril

Yorumlar (0)