Merkezefendi'yi Ortak Akılla Yöneteceğiz

TMMOB İKK’nın kent sempozyumunun konuğu olan Şeniz Doğan, Merkezefendi’yi uzmanlar ve halkın katılımıyla birlikte yöneteceklerinin altını çizdi, projeleri hazırlarken bile mimar ve mühendislerden gelen önerileri dikkate aldıklarını vurguladı.

Merkezefendi'yi Ortak Akılla Yöneteceğiz

Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği Denizli İl Koordinasyon Kurulu 2 gün süren Kent Sempozyumu gerçekleştirdi. Sempozyumun finalinde mecliste grubu bulunan partilerin Büyükşehir, Pamukkale ve Merkezefendi belediye başkan adaylarının katılacağı bir forum düzenledi.

Mühendis ve mimarların karşısına çıkan isimlerin arasında CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan da vardı. İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, HDP Denizli Büyükşehir Belediye Eş Başkan Adayı Şerife Yıldırım ve CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı ile birlikte ter döktü.

Esnaf Sarayı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte projelerini aktaran ve gelen soruları yanıtlayan Şeniz Doğan etkinliğin yıldız isimlerindendi. Uzun süre alkışlanan Doğan, Merkezefendi’yi uzmanların ve halkın katılımıyla birlikte yöneteceklerini söyledi.

Projeleri hazırlarken bile mimar ve mühendislerden gelen önerileri dikkate aldıklarını belirten Doğan, ortaya koydukları projelerin hayata geçirilmesinden önce bir kez daha meslek odalarının kapılarını çalacaklarını ifade etti.

Geniş katılımın olduğu etkinlikte gerek duruşu, gerek söylemleri, gerekse projeleriyle dikkat çeken CHP’nin kadın belediye başkan adayı, mimar ve mühendislerden de geçer not aldı. 


 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yenimahalle
Yenimahalle - 3 ay Önce

Yaparsa şeniz başkanım yapar.egoları olmayanalçak gönüllü başkan şeniz başkan

SIRADAKİ HABER