CHP Seçim Startını verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanlığı önderliğinde Pamukkale ve Merkezefendi İlçe Yönetimlerinin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. 

CHP Seçim Startını verdi

Denizli CHP İl Başkanı Ali Rıza Etremur, Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ile il ve ilçe yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantının ana gündem maddesi seçim süreci oldu. Açılış konuşmasını yapan Ertemur, “Ülkemizin ve şehrimizin geleceğini yakından ilgilendiren önemli bir sürece gireceğiz. Cumhuriyetin kurucu değerleri, çocuklarımızın geleceği ve ülkemizin bağımsız bir hukuk devleti olarak yoluna devam edebilmesi adına bu süreç tarihi bir önem arz ediyor. Öncelikle Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ve 19 ilçe belediyesinin tümüne talibiz, almalıyız ve alacağız. Bundan hiç şüphem yok. Ayrıca, genel seçim ve Cumhurrbaşkanlığı seçimini kazanmak için var gücümüzle mücadele edip, Denizli’de birinci parti olarak çıkacağız. Gelecek bizlerin elinde şekillecek ve toplumun bizlerden beklentisi çok büyük” dedi.

Geçtiğimiz hafta sonu genişletilmiş ilçe danışma kurullarının startının Acıpayam ilçesinde verildiğini ve bu çalışmaların her ilçede 2 ayda bir yapılacağını belirten Ertemur, “geçtimiz günlerde daha önce il başkanlığı yapmış 10 kişilik bir heyetle bir araya geldik. Seçim sürecinde hepsinin sorumluluk alması ve saha çalışmalarında aktif yer alması hususunda mütabakata vardık. Cumhuriyet Halk Partililer olarak hepimiz elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyacağız ve iktidarı harami düzeninden kurtarıp halk iktidarını kuracağız. “ dedi.
Toplantıda yapılacak çalışmaların ana teması belirlenirken, il ve ilçe yöneticilerinin süreçle ilgili görüş, düşünce ve tavsiyeleri değerlendirildi. 
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2018, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243