Çavuşoğlu: "Bugünden İtibaren Atılan İmza ve Yapılan Ödemelerden Personel Sorumludur" Çavuşoğlu: "Bugünden İtibaren Atılan İmza ve Yapılan Ödemelerden Personel Sorumludur"

Her şey, Bilal Boya’nın CHP Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu’na sosyal medyadan attığı mesajla başladı.
“16 Mart’ta kız isteme merasimim olacak, sizler de aramızda olur musunuz?” diye sordu. O mesaja Çavuşoğlu’ndan yanıt gecikmedi. Programını kız isteme merasimine göre yeniden düzenleyen Çavuşoğlu, “orada olacağım” dedi.
Geçtiğimiz günlerde sınıf başkanı Mertcan’ın vaadini gerçekleştirmiş, okula gitmişti. Çavuşoğlu, Bilal Boya’ya verdiği sözü de tuttu.
O gün gelip çattığında, anne ve babası olmayan Bilal Boya’nın yanındaydı.Heyecanına ortak oldu.
Bilal Boya çiçeğini çikolatasını aldı, Merkezefendi’deki kız evine Bülent Nuri Çavuşoğlu’yla birlikte gitti.
Gelin adayı Esma’nın ailesi de erkek tarafını kapıda karşıladı.

Genç kız, kahveleri ikram etti. Damat Adayı tuzlu kahvesini hiç ses çıkarmadan içti. Ve sıra en heyecanlı ana geldi. Çavuşoğlu, Allah’ın emri Peygamber’in kavliyle Esma’yı annesinden istedi.

Chp Cavusoglu Kiz Isteme 3Chp Cavusoglu Kiz Isteme 1Chp Cavusoglu Kiz Isteme 2

“NİKAHINIZI DA BEN KIYACAĞIM”

Esma’nın annesi de “gençler birbirini görmüş, sevmiş, çok mutlu olsunlar” diyerek kızını verdi. Genç çiftin, mutlu bir evliliğin ilk adımını atmalarına vesile olan Bülent Nuri Çavuşoğlu, yüzüklerini taktı; “muhtemelen seçimden sonra ilk cübbeyi sizin için giyer, nikahınızı kıyarım” dedi. “Düğününüzü de ben yapacağım” diye ekleyen Çavuşoğlu heyecanı gözlerinden okunan çifte öğütlerde bulundu, mutluluklar diledi.