Denizli’de “Dertlere derman olacağız” diyerek yola çıkan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, sosyal belediyecilik alanındaki açıklamalarına hız kesmeden devam ediyor. Su faturalarını yüzde 50 azaltacağını söyleyen Çavuşoğlu şimdi de emeklilere bayram havası yaşatan destek projesini açıkladı.

CHP Denizli'den Genel Başkan Özgür Özel'e Ziyaret CHP Denizli'den Genel Başkan Özgür Özel'e Ziyaret

Devletin Verdiği İkramiyenin İki Katını Vereceğiz!

Bu sabah yeni bir vaatle Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin önünde açıklama yapan CHP Denizli Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, emeklilere devletin verdiği ikramiyenin 2 katı oranında ikramiye vereceklerini açıkladı. Çavuşoğlu açıklamasında; “Emekliler feryat ediyor, bu şartlarda ne geçinebiliyorlar ne de torunlarının ne çocuklarının yüzlerini güldürebiliyorlar. Pek çok emeklimizin evleri kira, faturaları cep yakması ise cabası. Pazar ise çıkılacak gibi değil… Emeklilerimize rahat bir nefes aldıracağız. 31 Mart’ın hemen ardından Ramazan Bayramı’mızı karşılayacağız. Söz veriyorum; 10 Nisan’da Ramazan Bayramı’nda evi kira olup tek emekli maaşıyla geçinenlerin tamamına Devlet’in verdiği yardımın 2 katı desteği vereceğiz. Emekli ikramiyesiyle herkesin yüzü gülecek” şeklinde konuştu.

“Kendimiz Değil, Halkımız Zenginleşecek”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Kendi ya da rant ortaklarını zengin eden bir belediyecilik anlayışını kabul etmemiz mümkün değil! Güzel memleketimiz on yılladır bu şekilde yönetiliyor. Sonuçlarını hep birlikte yaşıyoruz. Biz, halkımızı zenginleştireceğimizin sözünü veriyoruz. Üreten, sosyal destekleri yerinde ve doğru kişilere yönlendiren, şeffaf ve dürüst bir belediyecilik anlayışı Denizlili hemşerilerimizin hakkı! Bunu birlikte başaracağız!” Cavusogludan Emekliye 2 Kati Ikramiye Mujdesi 2Cavusogludan Emekliye 2 Kati Ikramiye Mujdesi 1