banner1496

banner1495

Çardak’ta  15 Temmuz Etkinlik Programı 

Darbe girişiminin İkinci yıl dönümü nedeniyle Denizli'nin Çardak ilçe Belediyesi ve Çardak Kaymakamlığının düzenlemiş olduğu anma etkinlikleri 15 Temmuz Pazar günü 20:00’de başlayacaktır.

ÇARDAK 13.07.2018, 16:44
478
Çardak’ta  15 Temmuz Etkinlik Programı 

Haberdenizli.com

Programda törenden önce temsili 15 Temmuz Demokrasi Yürüyüşü, Mehter takımı gösterileri , Kur’an-ı Kerim okunması, 15 Temmuz şiirleri okunması , 15 Temmuz darbe girişimiyle ile ilgili görsel yayınların sergilenmesi ve 00:13’te sela verilecek Demokrasi nöbeti ile son bulacaktır.
Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk, ‘‘Yüce milletimiz ve Kahraman vatandaşlar o gecede destansı bir kahramanlık örneği sunarak iradesine sahip çıkmıştır. Millet iradesine yapılan bu saldırıyı canları pahasına püskürtmeyi başaran Kahraman milletimiz tüm dünyaya Türk’ün gücünü göstermiştir. Türk ulusunun; Vatan, millet, bayrak, devlet söz konusu olduğunda hiçbir gücün durduramayacağı bir güce sahip olduğunu tüm dünya gördü. Bu ülke için canını vermiş şehitlerimiz asla unutulmayacaktır. Tüm halkı 15 Temmuz Pazar günü  yapılacak olan etkinliklere davet ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)