banner1348

Cüzdanın Sahibine Sosyal Medyadan Ulaştı 

Denizli'nin Çameli İlçesinde asgari ücretle çalışan Gündüz Akyol, Çameli Yunuspınarı Mahallesi Sağlık Ocağı yanında bulduğu cüzdanı, sahibine ulaştırdı.

Cüzdanın Sahibine Sosyal Medyadan Ulaştı 

Haberdenizli.com

Denizli'nin Çameli ilçesinde Esnaf yanında çalışan  Gündüz Akyol isimli vatandaş sabah saatlerinde evinden işyerine giderken sağlık ocağı yol kenarında bir cüzdan gördü. Akyol Cüzdandaki kimliğe bakarak sosyal medya’dan  Tekin İpek adında arama yaparak, sosyal medya adresine ulaştı Kimlikteki fotoğrafından sosyal medya hesabına mesaj atarak Tekin İpek'e ulaştı. 

Cüzdanın Sahibine Sosyal Medyadan Ulaştı 

Telefonla kendisine ulaşılan Tekin İpek cüzdanı teslim aldı. Gündüz Akyol’un  bu örnek davranıştan ötürü gözleri dolarken, “Cüzdanım düşmüş, ama farkında değildim. İçerisinde nakit para, kimliklerim ve önemli resmi evraklarım  çok sayıda kredi kartı vardı. Cüzdanımı Gündüz Akyol bulmuş ve sosyal medya adresimden bana mesaj atarak bana ulaştı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Günümüzde bir sürü dolandırıcılık haberleri okurken, bu tür dürüst insanların aramızda bulunması bize mutluluk veriyor. Bu devirde böyle dürüstlük göz yaşartıcı.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER