Ak partide referandum toplantısı

AK Parti Çameli İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, AK Parti Çameli İlçe Başkanı Tanju Gökgöz, İlçe yönetimi,Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Katıldı.

Ak partide referandum toplantısı

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “AK Parti'nin kurucusu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her zaman yanında olduklarını, "Çameli İlçe Teşkilatı olarak yaklaşan referanduma şimdiden hazırız referandum çalışmalarının startını verdik. Çalışmalarımız esnasında çalınmadık kapı, konuşulmadık insan bırakmıyoruz Referandumun Türkiye için dönüm noktası olduğunu Çameli halkına anlatacağız.” Dedi.
Çameli ilçesinde sürdürülen referandum bilgilendirme çalışmalarında vatandaşların gösterdiği ilgi karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti Çameli İlçe Başkanı Tanju Gökgöz "Türkiye artık eski Türkiye değil. Milletin iradesini yok sayanlar, her hamlelerinde hak ettikleri yanıtı yine milletten alıyorlar. Milletimiz bir kez daha üzerine düşen görevi yerine getirmeye hazırlanıyor. Referandumda sandıktan çıkacak her bir 'evet' oyu, ülkemiz üzerin de oyunlar oynamak isteyenlere tokat gibi olacak" şeklinde konuştu.
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan 24 Mart 2017 Cuma Günü Delikliçınar 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda yapılacak olan mitinge tüm Çamelili vatandaşları davet etti.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243