Zafer Mitingi Yarın

Cumhur İttifakı’nın, Çal’da yapacağı mitinge Zolan ve Akcan’dan davet var.

Zafer Mitingi Yarın

HABERDENİZLİ.COM

Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan ile Çal Belediye Başkanı MHP’li Fethi Akcan, yarın (Cuma) ilçe merkezinde “Zafer Mitingi” adı altında miting düzenleyecek.
İlçe merkezinde eski Belediye Binası önünde düzenlenecek olan miting için etkinlikler saat 14.00’de başlayacak. Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, “Cumhur İttifakı’nın yapacağı mitinge tüm Çallı hemşehrilerimizi davet ediyorum. Düğünümüz Cuma günü başlayacak, Pazar akşamı kına gecesiyle düğünümüze nokta koyacağız. Hedefimiz Çal’da şimdiye kadar yapılan en kalabalık ve heyecanlı mitingi gerçekleştirmek. Böylesine önemli günde hangi siyasi düşüncede olursa olsun, Çallı kardeşlerimiz bizleri yalnız bırakmayacaktır” dedi.

“FETHİ AKCAN KARDEŞİMLE BAŞARACAĞIZ”
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise, Çallılar’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında kendilerini yalnız bırakmadıklarını, mitingde de alanları dolduracaklarına emin olduğunu söyleyerek, “Vizyon projelerimizin içinde Çal için de ayrı sayfalar açıldı. Çal’a müjdelerimiz olacak. Her şey Denizli için. Fethi Akcan kardeşimle birlikte Çal’da büyük bir zafere imza atacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER