Ani Bastıran Karla Amansız Mücadele

Denizli’de  sabah saatlerinde başlayan kar yağışı oldukça etkili oldu. Çal  Belediyesi ekipleri, ilçede etkili olan kar yağışıyla birlikte tuzlama çalışması yaptı. Belediye Başkanı Fethi Akcan, Özveriyle çalışan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

ÇAL 18.01.2022, 17:29
Ani Bastıran Karla Amansız Mücadele

Denizli’nin Çal ilçesinde bu sabah saatlerinde başlayan kar yağışı oldukça etkili oldu. Çok sayıda köy yolu kapandı. Belediye ekipleri sabah saat 6 sıralarında kar  seferberliği başlattı. Belediye ekipleri Vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için yoğun bir çalışma yürüterek yaklaşık 8 saat boyunca  Ekipler, başta ilçe merkezi  olmak üzere ilçe genelindeki ana arterler ve köy yollarında tuzlama çalışması yaptı. 

ÖZVERİYLE ÇALIŞAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, kar yağışını önceden beklediklerini, 5 ekibi hazır tuttuklarını, ekiplerin yedi gün yirmi dört saat nöbette olduğunu söyleyerek, “Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için elimizden geleni yapıyoruz. Tuzlama, kumlama çalışmalarının yanı sıra kepçeler ile yolları açık tutmak için ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Açık konuşmak gerekirse, günlerce kar nedeniyle esaret altında kalmaya razıyız. Çünkü, kuraklığı bu kar yağışları bitirecek. Bizde gerekirse 24 saat aralıksız çalışalım önemli değil. Yeter ki kar yağışı devam etsin. Böyle eziyete can kurban. Kar yağışı bizleri çok mutlu etti. Özveriyle çalışan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
açık