İngiltere Ve Kıbrıs Rum Kesimi Öğretim Üyeleri Buldan’ı Ziyaret Ettiler

Avrupa Birliği’ndeki Kırsal Bölgelerdeki Üniversitelerin Gelişimi ve İnnovasyonu Çalıştayı’na katılan hocalar, Buldan Belediyesini ve Buldan Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ettiler. 

İngiltere Ve Kıbrıs Rum Kesimi Öğretim Üyeleri Buldan’ı Ziyaret Ettiler

Denizli’de düzenlenen Avrupa Birliği’ndeki Kırsal Bölgelerdeki Üniversitelerin Gelişimi ve İnnovasyonu Çalıştayı’na katılan İngiltere’den Grampus Heritage Müdürü Martin David Clark, Larnaka Eğitim Enstitüsü’nden Aliki Papetta ve Panayiota Dimitreau ile Pamukkale Eğitim Fakültesi’nden Prof. Dr. Hüseyin Kıran, Y.Doç.Dr. Ahmet Kanmaz ve Y.Doç.Dr Hurşit Cem Salar Buldan’a geldiler. 
Buldan’da önce Buldan Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret eden heyet, daha sonra Buldan Belediyesi’nin misafiri oldular. Buldan Belediyesini ziyarette heyete, BMYO Sekreteri Cumhur Mustak, Yrd. Doç. Dr. Gizem Karakan Günaydın, Öğr. Gör. Melek Arpacı Gündoğan, Öğr. Gör. Semih Demiral ve Öğr. Gör. Senem Pak eşlik ettiler. 
Buldan tekstili, Buldan evleri ve Tripolis antik kentinin yoğunluklu olarak konuşulduğu ziyaret sonrası heyet, Buldan Belediyesi tarafından BMYO’ya tahsis edilen Beyler Evi’ni ve Tripolis’i gezerek, ilçemizden ayrıldılar. 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243