Buldan Belediyesi’nden Pazarcılara Teşekkür 

Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri,  her hafta Perşembe günleri kurulan semt pazarı esnafını ziyaret ederek hem Pazar denetimini gerçekleştirdi, hem de etiket,  hijyen ve maske başta olmak üzere genel kurallara uyan esnafa teşekkür belgesi takdim etti. 

BULDAN 04.11.2021, 18:03
Buldan Belediyesi’nden Pazarcılara Teşekkür 
banner1749

Buldan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri her hafta Perşembe günleri kurulan semt pazarını denetledi.  Zabıta Müdürü Hasan Uysal’ın da katıldığı denetimlerde,  maske kullanımı, hijyen ve etiket kurallarına uyan esnafa teşekkür belgesi verildi.  
Başkan Şevik, pazarcı esnafına yönelik olarak rutin denetimlerle vatandaşların güvenli alışveriş yapabilmelerinin amaçlandığı ifade edilerek, “Vatandaşların da memnuniyet duyduklarını belirttikleri denetimler sayesinde  vatandaşlar, pazar alışverişlerini hem uygun fiyata hem de güven içinde yapabiliyor. Bu denetimler esnasında temizlik, hijyen, maske ve etiket kurallarına uyarak örnek davranış sergileyen esnafımıza teşekkür belgesi ile ödüllendirmek istedik. Teşekkür belgesi verdiğimiz esnaf sayısının her geçen hafta artacaktır” dedi. 

Yorumlar (0)