Denizli siyasetinin önde gelen isimlerinden Ali Aygören, Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün’ü ağırladı. Aygören’i evinde ziyaret eden Ün ile Aygören’in görüşmesi samimi bir ortamda gerçekleşti. Siyasi yaşamından ve tecrübelerinden bahseden Aygören, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Denizli siyasetine damga vurmuş insanların böyle zamanlarda hatırlanmasnın tecrübe aktarımının önemine işaret etti. 

"KAYINPEDERİ OKUL ARKADAŞIM"

CHP Milletvekili Adayı Ün'ün kayınpederi İsa Ün'ü çok yakından tanıdığını aktaran Aygören, "Sema Hanımın kayınpederi ile okul arkadaşıyız. Ailesini çok iyi tanırım. Kamuoyunda bahsedildiği gibi ithal aday olarak görmüyorum. CHP ve seçmeni de kendisini çok fazlası ile benimsedi. Sema hanımı da tanıma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Kendisine çıktığı yolda başarılar dilerim. Seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.  

“AYGÖREN’E TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ziyaret sorasında açıklamalarda bulunan CHP Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, siyasetin insanlara hizmet etmek için birincil etken olduğuna vurgu yaptı. Aygören’e ilgi ve alakası için teşekkür eden Ün, “Denizli ve ülkemiz özelinde baktığımızda, ailesinden ve sevdiklerinden, hatta gençliğinden vaz geçecek varını yoğunu ortaya koymuş önemli siyasetçilerimiz mevcuttur. Denizli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarımızdan Ali Aygören de bunlardan biri. Denizli’ye yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kendisinin bilgi birikim ve tecrübesinden her zaman istifade edeceğimizi ilettim. Samimi yaklaşımı ve destekleri için de çok teşekkür ediyorum. Kayınpederim ile yakın arkadaş olmaları hasebiyle anılarını da dinleme fırsatı buldum. Bizim için güzel bir ziyaret oldu” dedi.