Denizli Pamukkale ilçesinde güvenlik görevlisi bir çocuk babası Eyüp Çorbacıoğlu iddiaya göre Bitcoin'de büyük paralar kaybedince gururuna yediremeyip kendini tavanda asarak canına kıydı.

Olay Denizli'nin Pamukkale ilçesi Kayalık Mahallesi'nde gerçekleşti iddiaya göre bir süre önce bitcoin'den para kaybedince bunalıma girdiği belirtilen 34 yaşındaki Eyüp Çorbacıoğlu eşini ve 4 yaşındaki oğlunu akrabalarına yolladıktan sonra ailesinden helallik alıp kendini tavanda astı. Bir süre eşinden haber alamayan genç kadın eve geldiğinde korkunç manzarayla karşılaştı.

Askere gitmek için gün sayan genci, en yakın arkadaşı öldürmüş Askere gitmek için gün sayan genci, en yakın arkadaşı öldürmüş

Çevredeki komşular sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri 34 yaşındaki güvenlik görevlisinin cansız bedenini indirerek Pamukkale Üniversite Hastanesi adli tıp morguna kaldırdı.

Eyüp Çorbacıoğlu'nun bir süre önce Bitcoin oynadığı ve buradan çok büyük paralar kaybettiği iddia edilirken psikolojik bunalıma girdiği ve bu nedenle intihar ettiği belirtildi. Polis ekipleri intiharla ilgili soruşturma başlattı.

denizlionlinehaber