Son yıllarda seslendirdiği birbirinden güzel eserler ile adından söz ettiren ve çıktığı konserlerde büyük beğeni toplayan Denizlili sanatçı Ahmet Algün, çıkarttığı ‘Bırak Gel’ single ile müzik piyasalarına hızlı bir giriş yaptı.  Şarkının klibiyle sosyal medyada yer almasının ardından yoğun ilgi görmesi hem sanatçıyı hem de Denizlileri sevindirdi. Kısa sürede binlerce kişiye ulaşan klip, hem sözleri hem de müziği ile dikkat çekti.  Bu yaz sezonuna damga vuracak olan şarkının klibi ise Denizli’nin tarihi ve doğal güzelliklerini de ön plana çıkarttı. 

Tüm müzik platformlarında yayınlanan ‘Bırak Gel’ single çalışmasıyla ilgili bilgi veren Ahmet Algün, “Söz ve müziği bana ait olan ‘Bırak Gel’ şarkımız sağolsun Denizliler başta olmak üzere tüm müzikseverlerin kısa sürede ilgisini çekti. Bundan çok memnun olduk. Denizli’nin tarihi ve doğal güzelliklerinin ön plana çıktığımız klibimizde büyük beğeni topladı. Yakın zamanda yeni şarkılarımız ve kliplerimiz ile yolumuza hızla devam edeceğiz” dedi. 

‘Bırak Gel’ şarkısının sözlerinin nasıl çıktığını anlatan sanatçı Ahmet Algün; “Ramazan ayında bir akşam biranda şarkının sözleri dilime dolandı ve hemen kayıt aldım. Ardından arkadaşlarımız ile birlikte bir düzenleme yaparak şarkımızı hazırladık. Öncesinde müzik piyasasındaki arkadaşlarımızla da şarkımızı paylaştık ve büyük beğeni topladı. Ardından ‘Bırak Gel’ ile çıkış yaptık” dedi. 

WhatsApp Image 2022-06-23 at 12.47.31WhatsApp Image 2022-06-23 at 12.47.30WhatsApp Image 2022-06-23 at 12.47.30 (1)